Junior IT Recruiter

W związku z rozwojem działalności WorkITNow, szukamy osoby, która chce rozpocząć swoją karierę w rekrutacji, a także bezproblemowo połączyć ją ze studiami.

Potrzebujemy wsparcia na pierwszej linii frontu - znalezieniu odpowiednich kandydatów, nawiązaniu kontaktu (spokojnie, to nie jest słuchawka :)), przesłaniu oferty i w razie zainteresowania umówienie osoby z działem HR.

Zakres obowiązków:

·      Aktywne wyszukiwanie kandydatów na stanowiska IT,

·      Przygotowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych,

·      Nawiązywanie pierwszego kontaktu z kandydatem,

·      Wstępna selekcja nadesłanych aplikacji,

·      Administrowanie bazą danych kandydatów,

·      Ścisła współpraca z HR partnerem w zakresie prowadzonych rekrutacji.

Nasze oczekiwania:

·      Samodzielność, ciekawość i chęć zdobywania wiedzy,

·      Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

·      Poczucie humoru :)

·      Dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania swoim czasem,

·      Biegłość komputerowa,

·      Zainteresowanie branżą IT,

·      Znajomość języka angielskiego,

·      Mile widziany status studenta.

Oferujemy:

·      Zdalną pracę w niepełnym wymiarze czasu (40-60h w miesiącu),

·      Wynagrodzenie adekwatne do twojego zaangażowania i posiadanych umiejętności,

·      Elastyczne godziny pracy,

·      Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy,

·      Wsparcie innych członków zespołu,

·      Zindywidualizowaną ścieżkę rozwoju zawodowego.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Prześlij nam swoje CV :)

Send your CV for this position

Max file size 10MB.
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form