ICT Solutions Architect

Rola: Architekt Rozwiązań ICT

Projekt: Praca dla Klienta z branży TELCO.

Doświadczenie: Minimum 3 lata

Zadania:

  • Tworzenie planu testów, walidacja rozwiązań i rozwiązywanie problemów technicznych z dostawcami
    – SIP, RTP, SRTP/TLS, HTTP, SNMP
    – Środowiska on-prem, Cloud-based, Hybrid, Multi-Cloud
  • Budowanie i konfiguracja laboratorium teleinformatycznego – projektowanie architektury i funkcji narzędzi audio/video do współpracy online:
    – Microsoft Teams / Skype for Business
    – Cisco Unified Communications Manager
    – AVAYA Aura, IP Office
    – Alcatel OXO, OXE
    – Mitel MiVoice
  • Tworzenie skryptów i narzędzi wspierających integrację różnych systemów IT i ICT
    – Linux scripting
    – Windows PowerShell
    – Python, PHP, JavaScript
    – NAS, VMWare, HyperV, Docker, Kubernetes
    – Git, CI/CD
  • Dokumentowanie prototypów rozwiązań i przekazywanie ich do zespołów wdrożeniowych

Masz szansę na rozwój, jeśli:

  • Chcesz śledzić nowości techniczne na rynku usług teleinformatycznych
  • Chcesz mieć dostęp do nowego sprzętu i lubisz wyzwania techniczne
  • Chcesz tworzyć narzędzia w obszarze automatyzacji testów i wdrożenia rozwiązań
  • Mówisz płynnie po angielsku i lubisz pracę w międzynarodowym zespole

Certyfikaty MUST HAVE w zależności od domeny (minimum jeden z poniższych):

  • ACSE: Alcatel-Lucent Certified System Expert
  • ACFE: (Alcatel-Lucent Certified Field Engineer
  • Cisco Certified Network Professional (CCNP)
  • Cisco Certified Network Associate (CCNA) Collab
  • CIPTV1
  • CIPTV2
  • CTCOLLAB
  • MV5000 – Pack Essentiel R7.0 + Telephony Adv.
  • MVO400

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: 11 000 – 19 000 zł netto + VAT (w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia)

Rodzaj umowy: B2B

Czas kontraktu: 1 rok – 2 lata (z możliwością przedłużenia)

Send your CV for this position

Max file size 10MB.
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form